hamide özcan Takipçi | 25 Takip
Kategorilerim

Çocuk

Hobi

İş Hayatı

Haber

Yaşam

Diğer İçeriklerim (1836)
Tüm içeriklerim
Takipçilerim ()

Naylon Çoraplardan Çiçek Yapılışı

2011-07-23 16:49:00

Naylon çoraplar dan yapılan çiçek modellerini sizler ile paylaşmak istedim.İnsan oğlunun hayal gücünün sınırları yok bunu her zaman söylüyorum :).

naylon çorapdan çiçek

Resimde de gördüğünüz gibi zambak çiçeğinin bildiğiniz naylon çoraplar ile yapıldığını bilmek oldukça şaşırtıcı doğrusu..El becerilerine meraklı hanımlarımız için farklı bir fikir değişik bir bakış açısı göstermek istedim.Tekniği tam olarak bilmiyorum ama gerekli olan ince bakır teller (çiçeğin iskeletini oluşturmak için) renkli eski naylon çoraplarınız,boncuk,iğne,vs.. gibi türetebileceğiniz malzemeler ile bu şekilde orjinal dekoratif çiçek modelleri yapabilirsiniz..

yapma çiçek

İki model de birbirinden güzel,neden evinizin değişik köşelerine sizler de neden yapmıyorsunuz? sevdiklerinize değişik hediyeler hazırlayıp tamamen el emeğiniz olan bu şekilde çalışmalar ile gönülleri fetedebilirsiniz..Faklı çalışmalar ile tekrar karşınızda olmaya devam ediceğim en güncel örgü el işi hobiler ile hep burada olucam sizlerde beni yanlız bırakmayın efendim sevgilerimle..

0
0
0
Related Posts with Thumbnails
Yorum Yaz